Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı

Yurt dışında yaşayan gençlerimize yönelik çalışmalar kapsamında Başkanlığımız ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde her sene “Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı” düzenlenmektedir. 19-25 Nisan 2019 tarihleri arasında Kastamonu ve Antalya şehirlerinde düzenlenecek program, yurtdışında yaşayan 18-25 yaş arasındaki tüm gençlerimizin başvurularına açıktır. Gençlik Kamplarına katılım ücretsizdir ve yurtdışından gelecek katılımcıların Türkiye’ye gidiş-dönüş ulaşım giderleri Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından desteklenecektir. Program ile ilgili ayrıntılı bilgi https://www.ytb.gov.tr/genclikkamplari/ adresinde yer almakta olup sosyal medya görsellerine Başkanlığımızın resmi sosyal medya hesabı olan @yurtdisiturkler adresinden ulaşılabilmektedir.
Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı

Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 49721 856128 / WhatsApp İletişim Hattı 49721 85 61 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.