Karlsruhe Eğitim Ataşeliği
Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı
Yurt dışında yaşayan gençlerimize yönelik çalışmalar kapsamında Başkanlığımız ve Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde her sene “Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı” düzenlenmektedir. 19-25 Nisan 2019 tarihleri arasında Kastamonu ve Antalya şehirlerinde düzenlenecek program, yurtdışında yaşayan 18-25 yaş arasındaki tüm gençlerimizin başvurularına açıktır. Gençlik Kamplarına katılım ücretsizdir ve yurtdışından gelecek katılımcıların Türkiye’ye gidiş-dönüş ulaşım giderleri Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından desteklenecektir. Program ile ilgili ayrıntılı bilgi https://www.ytb.gov.tr/genclikkamplari/ adresinde yer almakta olup sosyal medya görsellerine Başkanlığımızın resmi sosyal medya hesabı olan @yurtdisiturkler adresinden ulaşılabilmektedir.![Yurtdışı Türkler Gençlik Kampı](/www/images/mansetresim.png)