Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

Türkçe ve Türk Kültürü Derslerine Sen de Katıl, Eğlen Öğren Keşfet!

   
Türkçe ve Türk Kültürü Derslerine Sen de Katıl, Eğlen Öğren Keşfet!

Türkçe ve Türk Kültürü dersine kayıtlarımız devam ediyor...  Ataşeliğimiz resmi inretnet sayfasını ziyaret ederek Türkçe ve Türk Kültürü Derslerimiz (TTKD), eğitim bölgelerimiz ve TTKD'lerimizin olduğu şehirler ve öğretmenlerimiz, etkinliklerimiz ve duyurulara, TTKD Başvuru, çocuklarımız için çok ilgi çekici çok çeşitli etkinliklerin yer aldığı EBA'ya (Eğitim ve Bilişim Ağı) ve daha bir çok konuda bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Anadilim.Net internet sayfamızı ziyaret ederek Türkçe ve Türk Kültürü derslerimizin tanıtım videoları, afişleri ve başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Türkçe ve Türk Kültürü Dersi Başvuru formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bölgenizde görev yapan Türkçe ve Türk Kültürü öğretmenlerimizden ulaşabilirsiniz.

Türkçe ve Türk Kültürü Derslerine Online Başvurmak İçin Tıklayınız

Türkçe ve Türk Kültürü Dersi Başvuru Formunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

 

17-09-202117-09-2021

Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 49721 856128 / WhatsApp İletişim Hattı 49721 85 61 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.