Karlsruhe Eğitim Ataşeliği
Rottweil Türk Okulu 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Başlangıç Programı
Donaueschingen Eğitim Bölgesine bağlı Rottweil Türk Okulu 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını 16 Eylül Pazar günü, Rottweil Cami Derneğiyle beraber Bed-i Besmele adlı program ile açtı. Programda bu sene 1. Sınıfa başlayan öğrencilerle beraber birinci kademede okuyan diğer ilkokul öğrencileri ve velileri de yer aldı. Rottweil Türk Okulunun çalışmaları hakkında Bölge Öğretmeni Mustafa YILMAZ tarafından katılımcılara bilgi verildi. Programda bulunan öğrencilere Okul Aile Birliği ve Cami Derneği tarafından çeşitli hediyeler verildikten sonra; öğrencilere eğitim öğretim hayatlarında başarı dilenerek program sona erdirildi.![Rottweil Türk Okulu 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Başlangıç Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/21111734_IMG-20180916-WA0016.jpg)