Karlsruhe Eğitim Ataşeliği
Mannheim, Malsch, Weinheim,Schramberg, Bretten de 23 Nisan Kutlamaları
![Mannheim, Malsch, Weinheim,Schramberg, Bretten de 23 Nisan Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2018_05/07102827_WhatsApp_Image_2018-05-07_at_9.25.43_AM.jpg)
Mannheim´de 23 Nisan Kutlamaları ilk defa açık havada, şenlik ruhu içinde gerçekleştirildi. Schramberg´de yapılan kutlamalar büyük ilgi gördü. Malsch´da gösterilere katılan Karlsruhe Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Mustafa YAĞBASAN , gösterilerde emeği geçen öğretmenleri , Malsch Okul Aile Birliği üyelerini ve çoçukları tebrik etti.