Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

Eğitim Diplomaisisi ve Çevrimiçi Veli Bilgilendirme Semineri

       
Eğitim Diplomaisisi ve Çevrimiçi Veli Bilgilendirme Semineri

Eğitim Diplomasisi ve Veli Bilgilendirme Seminerlerimize Mannheim Eğitim Müdürlüğü ile 16 Aralık 2021 Perşembe akşamı saat 18.30'da yapılacak seminerimiz okul seçimi yapacak olan öğrenciler ve aileleri ve öğretmenlere yöneliktir. Çevrimiçi olan seminerimizin konu başlıkları şöyledir:

- Baden Württemberg Eyalet Eğitim Sistemi,

- Almanya'da Türklerin Eğitim Durumu,

- Türkiye'de Üniversite ve Uzaktan Eğitim Olanakları.

Seminer MS-Teams üzerinden yapılacak olup Facebook hesabımızdan da canlı olarak yayınlanacaktır. "TOPLANTIYA KATILMAK İÇİN  BURAYA TIKLAYINIZ.

MS Teams hesabı edinmeden toplantıya bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan nasıl katılabileceğinizi öğrenmek isterseniz aşağıdaki fotoğraflar üzerindeki açıklamalar size yardımcı olacaktır.

Ayrıca buradaki  linklerden duyuru afişini ( EĞİTİM DİPLOMASİSİ VE VELİ BİLDİLENDİRME SEMİNERİ DUYURUSU.PDF-TÜRKÇE     /ONLİNE ELTERN İNFORMATİONSSEMİNAR.PDF  )  linkten duyurusunu  bilgisayarınıza indirebilir ve duyuru afişi üzerindeki linkten de seminere katılabilirsiniz.


Tüm ilgililere sevgi ve saygılarımızla duyrulur.


14-12-2021
14-12-2021


Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 49721 856128 / WhatsApp İletişim Hattı 49721 85 61 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.