Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

Eğitim Ataşemiz Prof. Dr. Mustafa YAĞBASAN görevine başladı

Eğitim Ataşesi Prof. Dr. Mustafa YAĞBASAN´ ın Mesajı
Eğitim Ataşemiz Prof. Dr. Mustafa YAĞBASAN görevine başladı

Değerli veliler ve sevgili öğrencilerimiz,

22.012018 tarihi itibariyle Millî Eğitim Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü bünyesinde Karlsruhe Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği görevine atanmış bulunuyorum.

Şahsım, tüm öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız; üstlenmiş olduğumuz görevi bilinci ve anlayışıyla siz değerli vatandaşlarımıza ve paydaşlarımıza her zaman olduğu gibi hizmet etmeye kuşkusuz devam edecektir. Temel misyonumuz; öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sunmak ve eğitim anlamında özlük haklarının muhafazasının temini sağlamak ve çocuklarımızı yarınlara hazırlamaktır.

Bilindiği üzere eğitim çok uzun ve çok yönlü bir süreçtir. Başarıya ulaşabilmek ise tüm paydaşların birlikte ve koordineli şeklide hareket edebilmeleri ile mümkündür. Daha sağlıklı ve nesnel hizmet verebilmemiz için siz değerli öğrencilerimizin ve velilerimizin görüşlerine her zaman değer vereceğimizin ve desteklerine ihtiyaç duyacağımızın bilinmesini isteriz. Bu anlamda bizleri yalnız bırakmamanızı istirham ediyoruz… Şikâyet ve önerileriniz için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Kapımız her daim sizlere açık olacaktır…

2017-2018 yılı eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı olması temennilerimizle…

 

Prof. Dr. Mustafa YAĞBASAN

Karlsruhe Başkonsolosluğu

Eğitim Ataşesi V.

Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 49721 856128 / WhatsApp İletişim Hattı 49721 85 61 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.