Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

Baden Baden'de Mezuniyet Heyecanı

Baden Baden'de Mezuniyet Heyecanı

Baden Baden'de Mezuniyet Heyecanı  

Türkçe ve Türk Kültürü dersine kaydolan ve derslere devam eden 8. sınıf öğrencilerinin almaya hak kazandığı mezuniyet belgesi törenle öğrencilere dağıtıldı.   Baden Baden Realschule'de 19 Temmuz Cuma günü yapılan törene Türkçe ve Türk Kültürü Öğretmeni Mehmet Can SÜZER,  Baden Baden Okul Aile Birliği Başkanı Kemal DEMİREL,  veliler ve öğrenciler katıldı. Diğer öğrencilere örnek ve onları teşvik edici olması adına Okul Aile Birliğince mezun olan öğrencilere hediyeleri verildi. Törende kısa bir konuşma yapan Türkçe Öğretmeni Mehmet Can SÜZER, öğrencilere öğrenim hayatlarınde başarılar diledi.  Tören sonrasında öğrencilere Okul Aile Birliğince, artık geleneksel hale gelen, dondurma ısmarlandı. Velilerin yapmış olduğu yiyecekler yendi.

Ataşelik olarak öğrencileri teşvik edici bu etkinlik için öğretmenimize ve okul aile birliğine teşekkür ederiz.  

22-07-201922-07-2019

Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 49721 856128 / WhatsApp İletişim Hattı 49721 85 61 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.