Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

Almanya Rehberli Bülteni Şubat 2024 Sayı 37 yayında...

Almanya Rehberlik Bülteni'nin "Farklı Kültürlerle Bir Arada Yaşamak" konulu Şubat/2024 sayısını sizlere takdim eder, iyi okumalar dileriz. 
Almanya Rehberli Bülteni Şubat 2024 Sayı 37 yayında...

Ataşeliğimiz ve Berlin Eğitim Müşavirliği'nin koordinasyonu ile Berlin, Essen, Hamburg, Karlsruhe, Münih ve Stuttgart Eğitim Ataşeliklerimizdeki uzman öğretmenlerden oluşan yayın kurulumuz tarafından hazırlanan Almanya Rehberlik Bülteni'nin 37. sayısını takdim ediyoruz.

https://karlsruhe.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2024_03/07125005_almanyarehberlikbultenifarklikulturlerlebiraradayasamak.pdf

Bültenimiz, Berlin Eğitim Müşavirliği ve Eğitim Ataşeliklerimizin resmi internet sayfaları ile sosyal medya hesaplarında pdf, ses dosyası ve sesli kitap şeklinde yayınlanmaktadır.

Bu sayıda "Farklı Kültürlerle Bir Arada Yaşamak" konusu ele alınmaktadır. Bülten ile ilgili görüş ve önerilerinizi http://meb.ai/Gxde1W linki veya almanyarehberlikbulteni@gmail.com e-posta adresine yazarak bizlere iletebilirsiniz. Velilerimize, öğrencilerimize ve tüm vatandaşlarımıza faydalı olması temennisiyle keyifli okumalar dileriz!

 

 

Aşağıdaki link üzerinden sesli olarak dinleyebilirsiniz, 

https://me-qr.com/music/20820847


Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 0049721 856128

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.