Karlsruhe Eğitim Ataşeliği
Aile Eğitim Çalışmalarımız Devam Ediyor!
![Aile Eğitim Çalışmalarımız Devam Ediyor!](/meb_iys_dosyalar/2018_04/13110451_IMG_4511_1.jpg)
Aile Eğitim Çalışmalarımız T.C. Karlsruhe Eğitim Ataşeliğine bağlı 4 rehberlik ve psikolojik danışman öğretmen tarafından devam ettiriliyor. Ataşeliğimiz Psikolojik Danışmanı Ebru Başaraner ve Ikubiz Mannheim işbirliği içinde "Anne Baba Tutumları " konulu çalışmamız Mannheim Bölgesi Humbolt Schule Eltern Kafede 09.04.2018 tarihinde gerçekleştirildi.
![13-04-2018](/meb_iys_dosyalar/2018_04/k_13110614_IMG_4513_1.jpg)