Karlsruhe Eğitim Ataşeliği
"29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı
Başkonsolosluğumuzca düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" konulu resim ve kompozisyon yarışmaları sonuçlandı. Resim yarışmasında Gülfem Elâ Gül'ün resmi birinci, İlayda Karayılan'ın resmi ikinci ve Almina Meral'in resmi de üçüncü seçilmiştir. Ayrıca Nisa Samlı, Kuzey Aydın ve Sena Yıldırımer'in resimleri de mansiyona layık görülmüşlerdir. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimizi ve velilerini tebrik eder, tüm katılımcılara da teşekkürlerimizi sunarız.![](/meb_iys_dosyalar/2020_09/30093508_resim.jpg)