Karlsruhe Eğitim Ataşeliği

"29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Konulu Kompozisyon ve Resim Yarışmalarında Dereceye Giren EserlerBaşkonsolosluğumuzca düzenlenen ve sonuçları daha önce açıklanan "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" konulu resim ve kompozisyon yarışmalarının, resim ve kompozisyon dalında dereceye giren eserler ile mansiyona layık görülen eserleri haberimizin devamında görebilirsiniz. 

Kompozisyon dalında "Cumhuriyet Gençliği" adlı eseriyle Melek Yekli birinci, "Cumhuriyet Bayramı" adlı eseriyle Esra Öztürk ikinci ve "En Büyük Servetimiz Cumhuriyet" adlı eseriyle Şerife Kumsal da üçüncü seçilmişlerdir.

Resim dalında; Gülfem Elâ Gül'ün resmi birinci, İlayda Karayılan'ın resmi ikinci ve Almina Meral'in resmi de üçüncü seçilmiştir. Ayrıca Nisa Samlı, Kuzey Aydın ve Sena Yıldırımer'in resimleri de mansiyona layık görülmüşlerdir.

Yarışmalara katılan tüm öğrencilerimizi ve velilerini tebrik eder, teşekkürlerimizi sunarız.

 

Kompozisyon Dalında Birinci Olan EserKompozisyon Dalında İkinci Olan EserKompozisyon Dalında Üçüncü Olan EserResim Dalında Birinci Olan Eser

Resim Dalında İkinci Olan Eser Resim Dalında Üçüncü Olan Eser MansiyonMansiyonMansiyon

Türkisches Generalkonsulat, Referat für Bildungswesen, Rintheimerstr. 82, 76131 Karlsruhe Deutschland - 49721 856128 / WhatsApp İletişim Hattı 49721 85 61 28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.