Karlsruhe Eğitim Ataşeliği
2021-2022 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TÜRKÇE VE TÜRK KÜLTÜRÜ DERSİ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Baden Württemberg Eyaletinde 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı 13 Eylül 2021, Pazartesi günü başladı. Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz. Türkçe ve Türk Kültürü dersine kayıtlarımız devam ediyor... Başvuru formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bölgenizde görev yapan Türkçe ve Türk Kültürü öğretmenlerimizden ulaşabilirsiniz.![2021-2022 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TÜRKÇE VE TÜRK KÜLTÜRÜ DERSİ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2021_09/16133803_afiY_turkce.jpg)
Türkçe ve Türk Kültürü Dersine Başvurunuzu online yapmak için bu linki kullanınız.
Türkçe ve Türk Kültürü Dersi başvuru formunu bilgisayarınıza indirip doldurmak için bu linki kullanınız